Varyant Haber

Kepez Belediyesi’nden Bilişime Destek

Kepez Belediyesi, okullara 15 bilgisayarlı bilişim sınıfları kurmaya devam ediyor.

Kepez Belediyesi’nden Bilişime Destek
01 Ekim 2017 - 10:02

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, öğrencilere hediyesi olan bilişim sınıfı heyecanı bu kez Habibler Ortaokulu’nda yaşandı.

Bilişim sınıfının açılışı dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Başkan Hakan Tütüncü, “Çalışmalarımızı sürdürürken en çok çocukların ve gençlerin mutlu olduğunu görünce huzur duyuyoruz. Çocuklar, mutlu olunca biz onlardan daha çok mutlu oluyoruz. Onların gelecekleriyle ilgili adımlar atarken, onlara faydalı olurken büyük bir mutluluğu yaşıyoruz. Kimi belediye başkanları vardır yollar açmaktan mutluluk duyarlar. Kimi belediye başkanları vardır binalar yükseltmekten mutlu olur. Kimi belediye başkanları vardır bir araziyi imara açar ondan mutlu olur. Ama ben hepsinden ziyade çocuklarımız mutlu olunca mutlu oluyorum. Her zaman ifade ettim, bizim evde bir tane çocuğumuz vardır ama sokağı çıktığımız zaman gördüğümüz bütün çocuklar bizim çocuğumuzdur” dedi.

Kaliteli bir eğitimle bir ülkenin geleceğinin yüceleceğini dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konuşmasını şöyle tamamladı:
Kaliteli eğitim her çocuğun hakkı. Biz devlet olarak her çocuğa kaliteli eğitim götürmek için imkânlarımızı zorlamalıyız. Kepez’e, önümüzdeki günlerde açılışını yapacağımız 3 bilişim sınıfı ile birlikte 22 okula bilişim sınıfı kazandırdık. Yenilerini ekleyeceğiz

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir