Varyant Haber

Muratpaşa çalışanlarına ‘İlk Yardım’ sertifikası

Muratpaşa çalışanlarına ‘İlk Yardım’ sertifikası
03 Ekim 2017 - 13:39

Muratpaşa Belediyesi’nde Türk Kızılayı Antalya Şubesi’nin düzenlediği ilk yardım kursuna katılan belediye personeli sertifikalarını aldı.
İş sağlığı ve güvenliği alanında sivil toplum örgütleri, meslek odalarıyla birlikte çalışan Muratpaşa Belediyesi, Türk Kızılayı Antalya Şubesi’yle birlikte düzenlendiği ilk yardım kursunu tamamladı. Kursu başarıyla tamamlayan belediye personeline uluslararası geçerliliği bulunan ‘İlk Yardımcı’ sertifikaları Belediye Başkanı Ümit Uysal tarafından verildi.
Sertifika töreninde Türk Kızılayı Antalya Şube Başkanı Cengiz Nizam, kaza sonrası ölümlerin yüzde 57’sinin ilk dakikalarda gerçekleştiğini belirterek, ilk yardım bilincinin yüksek olduğu ülkelerde bu oranın daha düşük olduğunu dile getirdi. İlk yardım kurslarının bu açıdan önemine dikkat çeken Nizam, Başkan Uysal’a duyarlılığı dolayısıyla teşekkür etti.
Başkan Uysal, sertifika almaya hak kazanan personeli kutlarken, “Artık birer ilk yardımcı olarak her biriniz, aynı zamanda büyük bir sorumluluğa da üstlendiniz. Bu açıdan ayrıca tebrik ediyorum” dedi.
Source: iha

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir