Varyant Haber

Kepez’in sağlık hizmetleri Tuzla’ya örnek oluyor

Kepez’in sağlık hizmetleri Tuzla’ya örnek oluyor
02 Kasım 2017 - 8:16

Kepez Belediyesi’nin sağlık birimini İstanbul Tuzla Belediyesi’nden gelen heyet inceledi.
Kepez Belediyesi Sağlık Hizmetleri’nde gerçekleştirdiği çalışmalar, Tuzla Belediyesi’nden gelen heyet tarafından incelendi. Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Tabip Albay Anastezi Uzmanı Dr. Mehmet Metin ve ekibi tarafından Kepez Belediyesi’nin vatandaşa sunduğu sağlık hizmetleri yakın markaja alındı. Belediyenin sağlık hizmet birimindeki talasemi merkezi, göz ve diş muayenesi ve tedavisi, evde bakım hizmetleriyle çalışmaları Tuzla Belediyesi’nden gelen heyet tarafından incelendi.
Kepez Belediye Başkan Yardımcısı ve Sağlık İşleri Müdürü Dr. Mustafa Özsoy, Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Tabip Albay Anastezi Uzmanı Dr. Mehmet Metin ve beraberindeki heyete sağlık yatırımlarını yerinde tanıttı. Kepez Belediye binası yanında hizmete giren Belediye Sağlık Merkezi’nin ecza deposundan başlayarak tüm birimlerini gezen Dr. Metin, sağlık personeli ve hastalarla da görüştü.
Sağlık biriminin kuruluşu, işleyişi gibi birçok ayrıntı hakkında bilgi alan Dr. Metin, incelemelerin ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Başkan Tütüncü ile sohbet eden Metin, belediyenin sağlık hizmetleri hakkında kendilerine verilen önemli bilgilerden dolayı teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Tabip Albay Anastezi Uzmanı Dr. Mehmet Metin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür plaketi, takdim etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir