Varyant Haber

Muratpaşa’da Çocuk, Cumhuriyet ve Atatürk Konseri

Muratpaşa’da Çocuk, Cumhuriyet ve Atatürk Konseri
02 Kasım 2017 - 8:38

Muratpaşa Belediyesi’nin 44 kişilik Gençlik Orkestrası, 114 kişilik Doğa Koleji Öğrenci Korosu ile ‘Çocuk, Cumhuriyet ve Atatürk’ konseri için biraraya geliyor. Ünlü tenor Hakan Aysev’in de konuk sanatçı olarak yer alacağı konserde Kenan Doğulu’dan Neşet Ertaş’a 12 parça seslendirilecek.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın talimatıyla 2016 yılında 21 öğrenciyle kurulan ve bugün 44 genç müzisyenden dev bir orkestra halini alan Antalya’nın ilk BigBand Gençlik Orkestrası, ‘Çocuk, Cumhuriyet ve Atatürk’ konseri için 114 kişilik Doğa Koleji Öğrenci Korosu’yla biraraya geliyor.
Orkestra şefliğini Furkan Üstündağ, koro şefliğini Ender Arzuman’ın yapacağı konsere Alper Kuş solist olarak katılacak. Cumartesi, Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek konser saat 20.00’de başlayacak.
‘Hoş Gelişler Ola’ marşıyla başlayacak konserde Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Doğa Koleji Öğrenci Korosu Kenan Doğulu’dan Athena’ya, Alış Veysel’den Neşet Ertaş’a 12 şarkı seslendirecek. Konserin konuk sanatçısı ünlü tenor Hakan Aysev ise genç müzisyenlerle birlikte Neşet Ertaş’ın ‘Neredesin Sen’ parçasının seslendirecek.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir