Varyant Haber

pendik escort

Antalya Teknokent Firma İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Antalya Teknokent firma yetkililerinin yer aldığı ‘‘Firma İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’’ Antalya Teknokent Seminer Salonu’nda gerçekleştirildi.

Antalya Teknokent Firma İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
10 Mayıs 2019 - 11:10

Antalya Teknokent firma yetkililerinin yer aldığı ‘‘Firma İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’’ Antalya Teknokent Seminer Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Antalya Teknokent Genel Müdürü İbrahim Yavuz, son bir yılda Antalya Teknokent’te gerçekleşen projeler, faaliyetler ve başarılar hakkında Teknokent firmalarını bilgilendirerek, gerçekleşen başarıda Antalya Teknokent ekibinin çabası ve firmaların desteğinin yadsınamayacağını ifade etti.

Yavuz’dan Firmalara Sunum

Yavuz, Batı Akdeniz Teknokenti Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan firmalara Üniversite Sanayi İş Birliği, Horizon 2020 AB Projesi, Antalya Teknokent Teknoloji Vadisi ve Antalya Teknokent’te gerçekleştirilecek Teknokent Akademi Eğitim Programı hakkında bir sunum da gerçekleştirdi. Teknokent Akademi programında sektörel alanlara yönelik verilecek eğitimlerden Teknokent firmalarının, Akdeniz Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencilerinin yararlanabileceğini dile getirdi.

Teknokentlerin Dikkat Etmesi Gereken Konular Vurgulandı

Sunumun devamında İbrahim Yavuz, özellikle Batı Akdeniz Teknokenti Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan firmalara 4691 Sayılı kanun ve yönetmeliklerdeki değişikliklere değinerek, patent, tasarım tescil, faydalı model konuları hakkında bilgilendirme yaptı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bildirilen mali uygulamalar ve muafiyetlere yönelik başlıklarda Teknokentlerin dikkat etmesi gereken konular hakkında bilgi verdi.

Toplantının son bölümünde ise, Antalya Teknokent’te yer alan akademisyenlerin, öğrencilerin ve girişimcilerin Teknokent faaliyetlerine ilişkin sorularını cevaplandıran Yavuz Teknokent’te gerçekleştirilen programlardan firmaların faydalanabileceğini ve çalışmalarına yönelik soruları her zaman cevaplamaya hazır olduklarını ifade etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir