Varyant Haber

Güzel Günlere Gidelim

Hatice Merve Korkmaz yazdı…

Güzel Günlere Gidelim
28 Mayıs 2019 - 11:00

Küme düşecek en büyük adayken, şu an ligi 7. sırada bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Gerçekten hak edilen bir sonuç var ortada. Daha fazlasını istiyorduk, insanoğlu hep daha fazlasını ister zaten. Ama sezon başından bu yana gelinebilecek en iyi konumda olduğumuzu unutmamakta fayda var.

Avrupa’ya gidemiyoruz belki ama sarf edilen emekleri de hiçe saymak biz Antalyaspor taraftarına yakışmaz. Biz bir aileyiz. Sevincimizde de, üzüntümüzde de bir arada olacağız. Eleştireceğiz, kızacağız, yeri gelecek tartışacağız ama bunları her zaman Antalyaspor sevdamız için yapacağız. Birlik olmaktan asla vazgeçmeyiz. Çünkü biz Antalyaspor ailesiyiz, #BizAntalyasporuz.

Paralarını alamayan futbolcuların azimli bir sezonunu izledik. Bu sezonda kulüpte çalışan; çay dağıtandan, malzemeleri toplayana, mali işler ile uğraşandan, sosyal medyacısına, teknik direktöründen, Başkanına, futbolcusundan taraftarına kadar kim varsa herkesin emeği varsa hiçe sayılamaz. Her yazımda değinmeye çalıştığım büyük taraftarımızı hiçe saymak olmaz tabi ki. Futbolcular sahada ter dökerken taraftarımız tribünde savaşmaktan hiç vazgeçmedi.

Giden döner mi, dönmez mi? Belli değilken o yarım bıraktığı işi tamamlamaya döndü. “Şafaklar batsa kaç yazar?” demiştim ve bir sürü sitem etmiştim. Ama Ali Şafak Öztürk bir kez daha sahneye çıktı ve baharı getirdi. Kalbimizi tekrar kazandı. Gelmeseydi şu an ne olurdu bilemeyiz. Lakin batan her şafağın arkasından yeni bir gün geleceğini biliyorduk. O da yeni günlerimize güneşi getirmeye döndü. Teşekkürler Başkanım.

Son olarak bu sezonu güzel bir şekilde bitirdik.

Şimdi yapılan hatalardan ders alma vaktidir.

Şimdi yeni hedeflerle yola çıkma vaktidir.

Şimdi güzel günlere gitme vaktidir.

Unutmayın güzel günler bize gelmez, biz güzel günlere gideriz.

Süper Lig’i sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz hadi bize geçmiş olsun.  Süper Lig’e ara verilse de sevdamıza ara veremeyecekler. Sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Kırmızı beyaz aşkla kalınız büyük Antalyaspor taraftarı.  Sevdamız ve umutlarımız yüreklerinizden düşmesin.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir