Varyant Haber

Nereden Nereye

Hatice Merve Korkmaz yazdı…

Nereden Nereye
21 Mayıs 2019 - 11:00

Sezon başında küme düşecek en büyük aday “Antalyaspor”du.

Şu an nereden nereye geldiğimize bakıyorum da; gerçekten epee…eey uzun bir yol kat ettik.

Paralarını almadan nice galibiyetlere imza atan inançlı futbolculara ve inançlı bir hocaya sahiptik. Bu adamlar her zaman yürekleriyle oynadılar. Kimi zaman kötü de oynadılar ama asla ihanetle suçlanmayı hak etmediler. Antalyaspor bu zamana kadar asla kirli dosyalarda bulunmadı. Geçtiğimiz yıllarda şike olaylarında adı temiz kalan kulüp olmanın haklı gururundan vazgeçmemişlerdir. Hele adil, haktan ve hukuktan asla vazgeçmeyecek Ali Şafak gibi bir başkanımız varken, bu olaylara asla buluşacak bir takım değiliz. O yüzden sosyal medyada atıp tutarken bu şanlı armaya yapılan, bu takım için çok çalışan insanlara yapılan saygısızlığı şiddetle kınıyorum.

Nasıl insanlar için kötü gün varsa bu adamlar içinde kötü gün olabilir. Yapmalarını istediğimiz tek şey futbol oynamaları, evet biliyorum. AMA ONLAR DA İNSAN. BİRER FUTBOL MAKİNESİ DEĞİLLER. Onlar da hata yapabilirler.

Başından beri kotayı küçük tutmaktan yakınıyoruz. Senelerdir hedefleri küçük tutmaktan bahsediyoruz. Hayallerimizi küçük tutmazsak ve uçarsak, yere sert çakılmamızdan korkuluyor sanırım. Ama hedefler büyük olmadıktan sonra kazanılan zaferlerin ne olacağı, bizim nasıl bir motivasyon kaynağı bulacağımızı kimse
düşünmüyor. Kazanmak için kazanmamalıyız. Gerçekten bir hedefimiz olmalı ki kazandığımız her maçta ona yaklaşalım ya da kaybettiğimiz her maçta ondan uzaklaşıp hırslanalım. Hırslanalım ki daha fazla çalışalım. Hem sahada hem tribünde hem de kulüpte daha fazla çalışalım.

Tribünler demişken;

Her sene gidilen binlerce kilometrelik yollar var. Bir yazımda söylediğim ve çok beğenilen bir sözümü yeniden tekrarlamak isterim:
Gittiğimiz yollar sevdamıza çıkar.
Sevdamızın peşinden gittiğiniz her şehir, bizi hatırlar.

Gidilen her deplasman, arkada bırakılan sevdikleriniz… Bu takımda en çok sizin emeğiniz var desem yeridir. Emeğiniz ödenmez lakin bir teşekkür de etmeyeyim mi?

Teşekkürler büyük Antalyaspor taraftarı.
Sevdamızı her yerde gururla temsil ettiğiniz için,
Sevdamızı günden güne büyüttüğünüz için,
Sevdamızı yalnız bırakmadığınız için!
Teşekkürler büyük Antalyaspor taraftarı!

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı…
Sevdamız ve umutlarımız yüreğinizden düşmesin.

Haftaya görüşmek üzere…

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir