Varyant Haber

Zamanın Olmadığı Bir Yerde Bizi Sırtında Taşımaya Devam Et

Okay Arslan yazdı…

Zamanın Olmadığı Bir Yerde Bizi Sırtında Taşımaya Devam Et
Okay Arslan
Okay Arslan( okayarslan@varyanthaber.com )
21 Mayıs 2019 - 11:00

Bu başlığı kimin için attığımı çok iyi biliyorsunuz. Başkanımız Ali Şafak Öztürk için.

Herkes başarının noktasını başka bir yere çekti ama ben başarının ilk mimarı Başkanımız Ali Şafak Öztürk’tür diyorum. Galibiyetimizin olmadığı Beşiktaş maçından önce futbolculara attığı mesaj ve futbolcularımızın Beşiktaş karşısında ortaya koyduğu mücadele… Evet, işte bu maç bizim takıma özgüven aşılamıştır. O hava ile ligi iyi bir noktaya kadar götürdüler. Bülent Korkmaz Hocamızın verdiği demece kadar… İşte o demeç, hem tribünlerin hem şehrin hem takımın ahengini bozdu.

Yönetim Kurulumuz Bülent Hoca ile devam etme kararı almış. Bize düşen yönetim kurulunun almış olduğu karara saygı duymak ve hocaya destek vermektir. Bülent Hoca egosunu ve dağılan takımı toparlayamadığı sürece ben yazdıklarımın arkasındayım.

Yönetimimizden bir isteğim var. Bunu Antalya basını da araştırabilir.

2018-2019 sezonunda Antalya’da kaç maçımızı cuma, cumartesi ve pazar günleri oynamışız. Bazı Anadolu takımlarının pazar günü oynadığı maçlar haddinden fazla. TFF’de lobi gücümüz yok mu da maçlarımızı cuma ve cumartesi günleri oynuyoruz? 2019-2020 sezonunda yönetim kurulumuzun buna dikkat etmesi gerekiyor.

Geçen hafta altyapı hocaları hakkında mailler geldiğini yazmıştım. Bu konu hakkında araştırma yapılıyor. Eğer gelen mailler doğru ise böyle hocaların Antalyaspor bünyesinde bulunmaması gerektiğini, araştırmalarımızdan sonuç alırsak gelecek hafta bu konuda yazacağım.

Buradan İlhami Kaplan Hocama ve İhsan Coşkun’a teşekkür etmek istiyorum. Programlarında bazı konulara değinmese sahada genç Fredy’i seyredecektik.

Hoca göz bebeği Fredy’i Malatyaspor maçında  oynatmadıysa, scout ekibi ve yönetimimiz Fredy’i silmiş demektir. Bu durum, Amilton ile anlaşıp Fredy ile anlaşma yapmayacakları anlamına geliyor.

İlhami Kaplan Hocamız programda Zeki Yıldırım ile yeni sezonda yola devam edilmeyeceğini söyledi. Antalyaspor alt yapısından yetişen, Antalyaspor için futbol hayatı bitme noktasına gelen Zeki Yıldırım’ı silmek takımımıza yakışmaz. O tribünlerin göz bebeğidir. Çok büyük tepki görür Bülent Korkmaz.

Scout ekibimizin Fransa, Portekiz, Hollanda ve İspanya’dan bulacağı gençler ile gelecek sene inşallah daha diri bir takım oluruz.

Ayrıca Avrupa Kupası’na katılma hakkı kazanan Antalyaspor Hentbol Takımını kutlarım.

#BİZANTALYASPORUZ

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir