Varyant Haber

Dünyanın Gözü Bitcoin’de, Ödül Bitcoin’ler BtcTurk ile Hadi’de

BtcTurk’ün katkılarıyla Türkiye’nin ilk canlı bilgi yarışması Hadi, online yarışmalarda bugüne kadar verilmiş en büyük ödülü veriyor.

Dünyanın Gözü Bitcoin’de, Ödül Bitcoin’ler BtcTurk ile Hadi’de
29 Haziran 2019 - 9:27

Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu BtcTurk 6. yıl dönümünü canlı bilgi yarışması Hadi ile kutluyor.

Türkiye’nin fenomen bilgi yarışması Hadi’ye sponsor olan BtcTurk 6’ncı yılı şerefine 1-5 Temmuz arası her gün yapılacak hadi1000 formatındaki Bitcoin yarışmalarında yarışma başına 1 Bitcoin hediye ediyor. 6 Temmuz Cumartesi saat 20.30’da yapılacak Final Bitcoin yarışmasında ise yarışmacıları kıyasıya rekabet ve büyük ödül olarak tam 1 Bitcoin bekliyor.

En Büyük Ödül

Bugüne kadar 2 milyon kişiye 6 milyon TL’ye yakın ödül dağıtan ödül şampiyonu Hadi, BtcTurk katkılarıyla Bitcoin hediye ederek bir ilki gerçekleştiriyor. BtcTurk sponsorluğunda gerçekleştirilecek yarışmalar 1 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.30’da başlayıp hafta boyu devam edecek ve 6 Temmuz Cumartesi günü büyük ödülle final yapacak. Yarışmanın sonunda 1000 Hadici, 1 Bitcoin’i kendi arasında paylaşırken, 6 Temmuz saat 20.30’da ise 1 kişi tek başına büyük ödülün, 1 Btc’nin sahibi olacak. 6 Temmuz Büyük Ödüllü Final yarışmasının 1 sorusu yani toplam 5 final sorusu hadicileri bekliyor.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir