Varyant Haber

Hedef 12

Fahrettin Kayan yazdı…

Hedef 12
19 Haziran 2019 - 12:00

Her zaman paranın kazanamayacağını, yürek gibi mücadele etme arzusu ve en önemlisi başarılı olma duygusunun paranın esiri olmuş futbol camiasında ne kadar önemli unsurlar olduğunu herkese kanıtlayan bir takım ANTALYASPOR…

Artık transfer dönemi açıldı, sezonun en kritik zamanları… Yapılacak nokta atış transferlerle takım seviye atlayabilir de, geçmişte örneğini çokça gördüğümüz şekilde menajer ya da öneri usulü yapılan transferlerle seviye yerlere de vurabilir.

Başkan ve yönetimin ikinci dönemi ve transfer sezonlarında çok tecrübeliler. Zamanında yıldız transferini de denediler, devre arası bitmesine yakın göreve gelince önerileri ve boştaki transferleri de…

Ama yapılan ilk anlaşmada Aatıf transferi yönetimin bu sezona ne kadar başarılı girdiğinin en büyük göstergesi. Aatıf takıma teknik ve taktik açısından seviye yükseltecek bir oyuncu.

Tarık Çamdal ile sözleşme yenileme ile “paramız yok, az para ile çok iş yapmaya çalışacağız” mesajını net olarak veren yönetim, ilk transferimiz ile çok iş yapabileceğini göstermiş oldu.

Hedef 12’den vurmaksa, ilk atış tam 12’den. Emeği geçenlere helal olsun, devamı bol ve isabetli olsun.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir