Varyant Haber

İşbir Yatak’tan Babalar için Sağlıklı ve Konforlu Hediyeler

Babanıza sağlıklı ve konforlu bir yaşam hediye edebilirsiniz.

İşbir Yatak’tan Babalar için Sağlıklı ve Konforlu Hediyeler
03 Haziran 2019 - 10:10

Yüksek yastık seven babalara baş ve boyun desteği sunan ViscoLife yastık ile sağlıklı bir uykunun ardından, babanızın yeni doğan güne zinde uyanmasına destek olurken, bel bölgesini rahatlatarak, sırt desteği ile doğru duruş pozisyonu sağlayan ViscoFort oturma ve sırt minderi ile gündelik yaşamın her anında onu konforla buluşturabilirsiniz.

”Babamın Boynuna Sağlık” Diyenler İçin ViscoLife Yastık

Açık hücreli visko elastik malzemeden üretilen ViscoLife yastık, yüksek yastık seven babalar için ideal bir konfor sunuyor. Sunduğu mükemmel hava dolaşımının yanı sıra, boyun ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlayan fonksiyonuyla da uykudaki pozisyona ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, baş ve boyun bölgesini destekliyor.

Yaşamın Her Yerinde ViscoFort Oturma ve Sırt Minderi

Bel bölgesini rahatlatarak, sunduğu sırt desteği ile doğru duruş pozisyonu sağlayan ViscoFort oturma ve sırt minderi, babaları aktif yaşamın her yerinde konforla buluşturuyor. Omurganın doğal eğriliğini koruyarak sırt ve bel ağrılarının oluşmasına engel olan ViscoFort ile babalar, evde, ofiste ve arabada doğru bir duruş pozisyonu elde ediyor. Birbirine birleştirilmiş iki parça halinde olan ViscoFort, sırt desteğinin yanı sıra rahat bir oturma alanı sunuyor.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir