Varyant Haber

pendik escort

Vali Karaloğlu ve Bakan Çavuşoğlu Mezuniyet Törenine Katıldı

Vali Münir Kararloğlu ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Hamdullah Emin Paşa Vakıf Üniversitesi’nin (HEP) mezuniyet törenine katıldı.

Vali Karaloğlu ve Bakan Çavuşoğlu Mezuniyet Törenine Katıldı
13 Haziran 2019 - 9:35

Alanya HEP mezuniyet törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Vali Münir Karaloğlu, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, HEP Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba, akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Vali Münir Karaloğlu, Antalya’nın önemli bir eğitim şehri olması için Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu önderliğinde eğitim kalitesini arttırılması ve fiziki alt yapı konularında büyük çaba içinde olduklarını belirtti.

Antalya’yı yükseköğretimde özellikle yabancı öğrencilerin tercih ettiği bir destinasyona dönüştürmek istediklerine değinen Vali Münir Karaloğlu, “Sayın bakanımızın bize vermiş olduğu hedef ve vizyonla hareket ediyoruz. O hedef ve vizyon doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Alanya’nın ilçe olarak bir kamu bir de vakıf üniversitesi olan tek ilçemizdir. Bu da Alanya’ya nasip oldu. Bunda başta Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere çok sayıda insanın emeği var. Başta vakfın kurucusu Hamdullah Emin Paşa ve üniversitenin yapılmasında önemli katkıları olan hayırseverlerimiz, belediye başkanlarımız, kaymakam arkadaşlarımız ve mütevelli heyeti üyelerimiz var. Hepsine çok teşekkür etmek lazım” şeklinde konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir