Varyant Haber

pendik escort

Yarın Çok Geç Olabilir

Okay Arslan yazdı…

Yarın Çok Geç Olabilir
Okay Arslan( oaarslan@hotmail.com )
26 Eylül 2019 - 10:00

Rıza Çalımbay bu takımın başına geldiğinde takımı yedi haftada 2 puanı vardı. İlk Rize maçıyla sahaya çıkmıştı ama şehirde bir inanç vardı. İlk maç berabere kalmıştı, sonra bütünleşme ile ligi 5. sırada tamamlamıştık.

Hamza Hamzaoğlu kulübe geldiği sene ligin ilk yarısında 17 puanımız ve Eto’o bilmecesi vardı.

Kulübe Cihan Bulut ve Şefik Öz’ün yanına ziyarete gittiğimizde bizlere Eto’o meselesinden bahsettiler. Biz, onlara “Gönderin, kulübün de bir duruşu var.” dedik. Takımın durumu ne olursa olsun, bir birliktelik söz konusu idi.

Ben geçen sene Bülent Korkmaz ile devam edersek, düşmenin en büyük adayı olduğumuzu söylemiştim. Bunu söylerken hocanın hareketlerinden, oynattığı futboldan ve taraftarın tribünlerden uzaklaşmasından bahsettim. Şehirde skor ne olursa olsun takımına sahip çıkan bir taraftar ordusu varken, takımdan uzaklaşan bir taraftar profili ile birlikte en iyi maçımızda 10 bin kişiyi zor gördüğümüz maçlar oynamaya başladık.

Eskiden 1000 kişi ile gidilen deplasmanlarımız vardı. Bu sene deplasman havası bile kayboldu. Bu takım ardı ardına üç galibiyet bile alsa hoca ile taraftar arasındaki bağ kopmuş durumda.

Rıza Çalımbay zamanında cumartesi günü 13.00 maçlarına dahi gelen taraftarların yarısı pazar maçlarına gelmez oldu. Taraftarlarda sene başı da dediğim gibi bir bıkkınlık var. Bu şehirde iki senedir bütünlük kayboldu, hava kayboldu, kimse Antalyaspor’u konuşmaz oldu. Antalyaspor yönetimi Bülent Korkmaz’ın arkasında durabilir. Bülent Korkmaz kaliteli ve dürüst bir insan olabilir. Kaliteli, dürüst bir insan olduğundan da zerre kadar şüphem yok. Ama unutmayın şehirde kaybolan havayı yakalayamazsak, bu takım dibi görür.

Antalyaspor yönetiminden tek istediğim, Bülent Korkmaz’ın arkasında duracaksanız da çıkıp bir açıklama yapın.

Yarın çok geç olmadan KARARINIZI VERİN.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir