Varyant Haber

pendik escort

İnancın Zaferi

Okay Arslan yazdı…

İnancın Zaferi
Okay Arslan( oaarslan@hotmail.com )
01 Ekim 2019 - 10:00

Öncelikle satırlarıma tribünlerimizin abisi Tolga Cömertoğlu’na geçmiş olsun dileklerimle başlamak istiyorum.

Kasımpaşa maçının olumsuz havası hafta içi şehirde fazlasıyla belli oluyordu. Ama Antalyaspor taraftarları bu olumsuz havaya rağmen Antalyaspor’un maçı kazanacağını söylüyordu.

Maçtan önce duyduğum bazı olumlu gelişmeler sebebiyle maçı kazanacağımıza inanmaya başladım. İnancımı yüksek tutmaya neden olan bir başka konu da Antalyaspor taraftar gruplarının olumlu yönde çalışmalar yapmalarıydı. Yeni Malatyaspor maçında Antalyaspor taraftarları dünü, stresi unutup takıma güçlü bir destek verdi. Bu destek takıma da olumlu yönde katkı yaptı. Bülent Korkmaz’ın da inadından vazgeçip Hakan Özmert’i ilk on birde oynatması takıma olumlu yönde yansımış. Emre Belözoğlu Fenerbahçe için ne ise Antalyaspor için de Hakan Özmert öyledir.

Bülent Korkmaz’ın Hakan’ı takıma yeniden kazandırması ve bu durumun taraftarlara da olumlu şekilde yansıması, Aatıf’ın attığımız gollerden sonraki sevinci ve arkadaşlarına sarılması görülmeye değerdi. Maraton ve Rixos tribünlerindeki Antalyaspor taraftarları bu sene ilk kez takıma bu kadar sahip çıktı. Bu galibiyet, taraftarların bir sonraki maça dek mutlu olmasını sağladı.

Attığımız goller ceza sahası dışından da olsa takımın oyun disiplini iyiydi. Maç esnasında taraftarların Sakıb Aytaç’ı protesto etmesini futbolcularımız Aatıf’a yapıldığını zannetmiş. Antalyaspor taraftarı takım galip iken kendi futbolcusuna olumsuz yönde bir tezahürat yapmaz. Ayrıca Aatıf maçta sahanın en iyilerindendi. Defansa gelip yardım bile etti.

Alınan bu farklı galibiyetin bazı bakış açılarını tam olarak değiştirdiğini söyleyemeyiz. Olumsuz ortam halen geride kalmış değil. Bizim de duyduğumuz fakat emin olmadığımız için yazamadığımız şeyler ileride sıkıntıların habercisi olabilir. Antalyaspor yönetimi takım ile bir araya gelip biraz daha fazla zaman geçirmek zorunda bu dönemde.

Antalyasporlu futbolcu kardeşlerimizin isteyince yenemeyeceği takım yok. Ben bu takımın bu hafta Fenerbahçe karşısında da puan ya da puanlar alacağıma inanıyorum.

Çünkü #BizAntalyasporuz

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir