Varyant Haber

pendik escort

Kendimi Esir Aldım

Okay Arslan yazdı…

Kendimi Esir Aldım
Okay Arslan
Okay Arslan( oaarslan@hotmail.com )
07 Ekim 2019 - 10:00

Antalyasporlu futbolcu kardeşlerimizin isteyince yenemeyeceği takım yok. Ben bu takımın bu hafta Fenerbahçe karşısında da puan ya da puanlar alacağıma inanıyorum.

Çünkü #BizAntalyasporuz”

şeklinde bitirmiştim geçen hafta yazımın sonunu. Beni bu düşünceye iten, futbolcu kardeşlerimin daha disiplinli olması ve Bülent Korkmaz’ın da dersine iyi çalışması.

Fenerbahçe galibiyetinden sonra göstermelik Antalyaspor taraftarları “2 hafta önce Bülent Korkmaz’ı istifaya davet ediyordunuz, şimdi konuşun” diye yazmaya başlamışlar. Adı üstünde çakma Antalyasporlular. Ama Kasımpaşa maçından sonra Antalyaspor taraftarı tepki vermemiş olsaydı belki Hakan Özmert ilk 11’de oynayamayacaktı.

Kazandığımız maçların hepsinde Hakan Özmert ilk 11 başladı. Hakan Özmert’in oyunda olması, Ufuk Akyol ve Aatıf’ın da sahada rahat oynamasını sağlıyor. Ufuk Akyol 2 haftadır ileri çıkışlarından gol buluyor.

Sözüm o ki, Antalyaspor taraftarı ne zaman tepki vereceğini çok iyi bilir.

Antalyaspor taraftarları istikrardan, sistemin oturmasından yana. Sistem takımı olmasından yana. Mesela Konyaspor bizim gibi defansif oynayan bir takım. Konyaspor taraftarları oynanan futboldan rahatsızlar ama hocaları Aykut Kocaman’ın hep arkasındalar. Konyaspor taraftarları ile Aykut Kocaman arasında bir bağ oluşmuş.

Neden Antalyaspor taraftarları ile Bülent Korkmaz arkasında da böyle bir bağ oluşmasın? Oluşmaması için ben bir neden görmüyorum. Bu bağı oluşturmak hocamızın elinde. Bülent Korkmaz bu bağ için adımlar atmaya başlasın, Antalyaspor camiası Bülent Korkmaz’a 10 adım ile cevap verir.

Bülent Korkmaz’a tavsiyem, bu taraftara Galatasaray galibiyeti başarısı da hediye et hocam.

Rıza Çalımbay ve Şifo Mehmet’in taraftar ile aralarının uzak olmasının nedenlerinden birisi de geçmişlerinde Beşiktaş kökenli olmalarıdır.  Antalyaspor taraftarlarına bir Beşiktaş galibiyeti yaşatmadılar. Onların döneminde Galatasaray ve Fenerbahçe galibiyetleri gördük ama Beşiktaş galibiyeti göremedik.

Hocam, seninle birlikte Beşiktaş ve Fenerbahçe galibiyetleri gördük ama henüz Galatasaray galibiyeti göremedik. Senin önderliğinde bu galibiyeti yaşayacağımıza eminim. Bize yaşattığın ve yaşatacağın bu mutluluk için de teşekkürler hocam.

Antalyaspor’un Kadıköy’de aldığı Fenerbahçe galibiyetinden sonra en çok sevinenlerin başında 20 senedir Kadıköy’de galibiyet yüzü göremeyen Galatasaray taraftarları geliyor. Galibiyetimize sevinen Galatasaray taraftarlarına şunu söylemek isterim, bizim size ihtiyacımız yok.

Kadıköy’de galibiyet yüzü görmek istiyorsanız Fenerbahçe maçında maça Antalyaspor arması ya da forması ile çıkın. Çünkü bizde alışkanlık yaptı. Belki bu sayede galibiyet yüzü görebilirsiniz.

Gençlerbirliği maçında 1 tek koltuk boş kalmasın.

Çünkü #BizAntalyasporuz

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir