Varyant Haber

pendik escort

Akdeniz Üniversitesi’nde Sağlık Turizmi Yöneticiliği Eğitimi Verilecek

Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Turizmi ve Talassoterapi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (SATTMER) tarafından Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı düzenleniyor.

Akdeniz Üniversitesi’nde Sağlık Turizmi Yöneticiliği Eğitimi Verilecek
01 Kasım 2019 - 9:37

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi dersliklerinde 25 Kasım-27 Aralık 2019 tarihleri arasında akademik personel tarafından verilecek Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı kapsamında sağlık turizminin özellikleri, ülkemizde ve dünyada sağlık turizm politikaları, sağlık turizmi işletmelerinin yönetimi ile sağlık turizminde bilişim teknolojilerinin kullanımı konularında dersler katılımcılara aktarılacak. Ayrıca sağlık turizmine yönelik hizmet  veren hastane, aracı kurumlar gibi yerlerde görev alacak kişilere işletmelerinin daha verimli ve etkin yönetilmeleriyle ilgili bilgiler verilecek.

Dört Modülden Oluşacak

Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı eğitimi dört modülden oluşacak ve eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara sertifikaları verilecek. Katılımcılar istedikleri eğitim modülünü ayrı olarak da alabilecek ve eğitim sonucunda katılım belgesi alabilecekler.

Detaylı Bilgi 

20 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek eğitimle ilgili ayrıntılı bilgiye http://sattmer.akdeniz.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir