Varyant Haber

pendik escort

ATSO Başkanı Davut Çetin’den 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

ATSO Başkanı Davut Çetin, 10 Kasım sebebiyle bir anma mesajı yayımladı.

ATSO Başkanı Davut Çetin’den 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı
08 Kasım 2019 - 14:41

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81’inci yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin güçlü ve modern Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atan Atatürk’ü minnet, saygı ve şükranla andıklarını kaydetti.

Bütün dünyanın hayranlık duyduğu ve özlemle anılan Atatürk’ün ülkemizin varoluş mücadelesinin mimarı olduğunu belirten Başkan Davut Çetin mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Atatürk, bir ulusu ortak bir ülkü etrafında bir araya getirerek Türkiye Cumhuriyetini kurmakla kalmamış, emsalsiz dehası ile eğitimden sanata hukuktan ekonomiye her alanda büyük inkılaplar gerçekleştirmiştir. Bu inkılaplar genç Türkiye Cumhuriyeti’nin çağdaş medeniyet yolundaki kökleridir.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak Ulu Önder’in “Medeniyet yolunda muvaffakıyet yenileşmeye bağlıdır” sözünden yola çıkarak ortaya koyduğumuz Antalya’nın vizyonunu belirleyen, Türkiye’ye örnek olan projelerimizin gururunu yaşıyoruz.

“Ülkemizi Aydınlık Geleceğe Taşıma Sorumluluğunun Bilincindeyiz”

Bizler Atatürk’ün çağdaş uygarlık yolunda koyduğu hedeflere çok çalışarak, onun bıraktığı emanetlere sahip çıkarak Ülkemizi aydınlık geleceğe taşıma sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Bu duygularla; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölüm yıl dönümünde bir kez daha minnet, saygı ve şükranla anıyorum. Ruhu şad olsun.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir