Varyant Haber

pendik escort

Antalyaspor Sahipsiz

Serdar Vural yazdı…

Antalyaspor Sahipsiz
Serdar Vural( serdarbey2@hotmail.com )
10 Aralık 2019 - 10:00

Pazar günü çok ideal bir saatteydi maç. Taraftar sayısı fazla ve hava çok güzeldi. Maça giderken yol boyunca hep eski maçlarımızı düşündüm. Bu sahada büyük takımları çok zor düşürdüğümüz zamanlar geldi aklıma. Ama maç başlar başlamaz fark ettim ki, Antalyaspor’un o ruhundan maalesef eser kalmamış.

Evet, geçmiş yıllar kadar transfer yapamadık bu sene. Ekonomik durumumuz da geçen yıllara göre kötü. Stada gelen taraftar sayısında da ciddi azalmalar var. Tüm bunlar önemli etken. Ama asıl önemli olanı, takım ruhunu kaybetmiş Antalyaspor.

Teknik direktör değişiklikleri kısa vadede takımı ateşler, takım kötü gidişe bir reaksiyon gösterir. Ne yazık ki ateşlenecek bir ruh kalmamış ortada. Yönetim sessiz, futbolcular umursamaz, taraftar umutsuz…

Antalyaspor’un en kısa zamanda toparlanıp kendine gelmesi lazım. Başkan olaya el atmalı ve herkes silkelenip kendine gelmeli. Tren kaçıyor, hemen yakalamamız lazım. Antalyaspor, Trabzonspor’a maç kaybedebilir, bu anormal bir şey değil ama asıl üzücü olan, iyi oynamayan bir Trabzonspor’a maç kaybetmesi.

Kaybedecek vaktimiz yok, bu takım hepimizin. Başkan, yönetim, taraftarlar olarak sahip çıkalım Antalyaspor’a. Bunun başka yolu yok.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir