Varyant Haber

pendik escort

Biz Bu Ülkenin Takımı Değil miyiz?

Serdar Vural yazdı…

Biz Bu Ülkenin Takımı Değil miyiz?
Serdar Vural( serdarbey2@hotmail.com )
03 Aralık 2019 - 9:30

Tüm takımlarımız maddi olarak çok zor günler geçiriyor. Takım maaşlarını ödemede bile büyük zorluklar çıkıyor. Süper Lig takımlarımızın tamamı kaynak arayışı içindeler. Peki tüm takımlarımız bu kadar büyük zorluklarla uğraşırken neden sadece büyük takımlara destek çıkılıyor? Anadolu kulüpleri olarak hiç bir değerimiz yok mu bizim?

Bazı takımların üstüne milyonlarca lira değerinde arsalar bedelsiz olarak veriliyor. Bazılarının milyonlarca TL değerinde vergi borçları siliniyor. Gerekirse devlet bankaları uygun kredi kullandırıyorlar. Büyük takımlara bunlar yapılırken Anadolu kulüplerine ne yapılıyor peki?

Bu şartlar altında tarafsız ve adil bir rekabetten söz edilemez. Tamam büyük takımların taraftar potansiyeli, ekonomik büyüklükleri, ekonomiye katkılar daha fazla. Bu inkar edilemez. Ama ellerindeki bu büyük imkanları yönetim hatalarıyla ve gereksiz transferlerle yok ediyorlar. Bunun cezasını da tüm ülke takımları çekiyor.

Yıllardır belli takımları kurtarmak için ülke futbolunun dibine dinamit koydular. Artık deniz bitti. Büyük takımlar kıpırdayamaz hale geldi. Anadolu takımları zaten yıllardır sıkıntıdalar. Artık birilerini kurtarma sevdasından vazgeçmek lazım. Anadolu batarsa, tüm ülke takımları batar.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir