Varyant Haber

pendik escort

Concorde De Luxe Resort’e ‘Sağlık ve Hijyen’ Sertifikası

Concorde De Luxe Resort, otel turizmcilik eğitim ve değerlendirme platformlarından Preverisk Group tarafından sertifikaya layık görüldü.

Concorde De Luxe Resort’e ‘Sağlık ve Hijyen’ Sertifikası
19 Aralık 2019 - 11:07

Antalya’nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı plajlarıyla ünlü Lara bölgesinde hizmet veren Concorde De Luxe Resort, misafirlerine yaşattığı eşsiz deneyimin yanı sıra konfor ve güvenlik odaklı hizmet yaklaşımıyla uluslararası platformda bir kez daha önde gelen otellerin arasına girmeyi başardı.

Otel, turizm sektörü için danışmanlık, eğitim ve denetim hizmeti veren Preverisk Group tarafından yapılan değerlendirme neticesinde Sağlık ve Hijyen sertifikasına layık görüldü.

Sertifika İle Ödüllendirildi

18 ülkede faaliyet gösteren Preverisk Group, Concorde De Luxe Resort’u, misafir güvenliği,gıda güvenliği,sağlık, hijyen ve risk yönetimi konularında aylık periyodik olarak gerçekleştirdiği denetimler sonucunda sertifika ile ödüllendirdi.

Kaliteye Verdiği Önemi Bir Kez Daha Kanıtladı

Preverisk Güvenli Otel ve Preverisk Başarı sertifikalarının sahibi olan Concorde De Luxe Resort, misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir