Varyant Haber

pendik escort

“Görevimiz: İnsan Vücudu”nun 6. Sezonu Başlıyor

“Görevimiz: İnsan Vücudu”nun 6. Sezonu Başlıyor
19 Aralık 2019 - 9:05

Görevimiz: İnsan Vücudu programı, birbirinden zeki ve eğlenceli ikiz doktorlar tarafından tıp bilimini, biyolojinin büyüleyici dünyasının yardımıyla vücudun işleyişini ve sıra dışı durumlarda nasıl tepkiler verdiğini inceleyerek çocuklara anlatıyor.

İnsan vücudunu eğlenceli bir şekilde öğrenirken doktorluk mesleğini yakından tanıyan çocuklar, Görevimiz: İnsan Vücudu’nda gerçek hastalarla ilgilenip, insan vücudunu keşfediyorlar.

Çocuklar, Vücudumuzu ve Doktorluğu “Acil Servis”te Öğrenecek

21 Aralık’ta 6. Sezonu başlayacak “Görevimiz: İnsan Vücudu”nun yeni bölümlerinde çocuklar; eklemlerimiz, kulaklarımız ve kalp, beyin gibi vücudumuzun bazı bölgelerine odaklanıp, vücudumuzla ilgili bilinmeyenlere odaklanacaklar. Eğlenceli ikiz doktorlarımız, baş aşağıyken neden kanın kafamıza gittiğini, ama ayaktayken neden ayaklarınıza gitmediğini öğretecekler. Ayrıca akıl sağlığının ne demek olduğunu ve stresin bizi nasıl etkilediğini araştıracaklar. Ayrıca, acil serviste başlarına birbirinden ilginç ve çok karşılaşılmayan olaylar gelen ikiz doktorlar hastaları çocuklarla beraber tedavi edecekler.

“İlk Yardım” İle İlgili Faydalı Bilgiler

Doktorlarımızın tıp bilimini eğlenceli bir şekilde detaylıca anlattıkları ve ansızın her zaman ihtiyacımız olabilecek “İlk Yardım” ile ilgili hayati bilgilerin verileceği “Görevimiz: İnsan Vücudu”nun yeni bölümleri, 21 Aralık’tan itibaren her Cumartesi, Pazar 15.30’da Da Vinci TV’de çocuklarla buluşacak.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir