Varyant Haber

pendik escort

Bayar: “Tehditleriniz Vız Gelir Tırıs Gider”

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, Hilmi Bulut’a, “Tehditleriniz vız gelir tırıs gider, virüsle beraber bu bölücü söylemleri de yeneceğiz” dedi

Bayar: “Tehditleriniz Vız Gelir Tırıs Gider”
31 Mart 2020 - 17:07

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, sosyal medya hesabından halkı kin ve düşmanlığa tahrik eden, tehditler içeren paylaşımlarda bulunan Antalyalı işletmeci Hilmi Bulut’a, yaşanılan bu zor süreçteki birlik ve dayanışmadan uzak tavrından dolayı sert bir eleştiride bulundu.

“Vız Gelir Tırıs Gider”

Yaptığı açıklamada Başkan Bayar, “Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu dönemde; Cumhuriyet Halk Partisi örgütleriyle ve belediyeleriyle dayanışma halinde, halkıyla omuz omuza mücadelesini sürdürmektedir. Ne yazık ki, bu süreci baltalama gayretiyle kendini bilmez bir zatın Türk Ceza Kanunu 216. Maddesinde düzenlenen “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçunu açıkça işlediğini üzülerek gördük. Milletin feraseti sizin gibi “Kan kusturacağız” tehditlerini savuranları tarihin tozlu sayfalarına hep gömmüştür. Bilinmelidir ki; birlik ve kararlılıkla virüsü yeneceğimiz gibi, milleti bölen, ayrıştıran, sözde tehditler savuran söylemlerinizi de yeneceğiz” ifadelerine yer verdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir