Varyant Haber

pendik escort

Harot Kozmetik’ten Çocuklara ve Yaşlılara Hediye

Harot Kozmetik Antalya’da bulunan huzurevi sakinleri ve çocuk yuvasında kalan tüm çocuklar için jel kolonya hediye etti

Harot Kozmetik’ten Çocuklara ve Yaşlılara Hediye
28 Nisan 2020 - 13:29

Harot Kozmetik firma sahibi Kamuran Bağırsakçı, Aile ve Sosyal Politikalar Antalya İl Müdürü Abdullah Çalışkan’ı ziyaret etti.  Yurt içi ve yurt dışı kozmetik ürünleriyle adından başarıyla söz ettiren firma, Antalya’da bulunan huzurevi sakinleri ve çocuk yuvasında kalan tüm çocuklar için Antalya Valiliği ve Antalya Aile ve Sosyal Politikalar Hizmetler Müdürlüğü aracılığı ile jel kolonya bağışında bulundu. Kamuran Bağırsakçı, Antalya’da devlet bünyesinde koruma altında olan yaşlılar ve çocuklar hakkında bilgiler alarak kendilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi. Kamuran Bağırsakçı, İl Müdürü Abdullah Çalışkan’a Antalya’daki üretimleri hakkında bilgiler vererek yapmış oldukları ihracatlar sayesinde ülke ekonomisine de katkı sağlamaktan mutlu olduklarını belirtti. Kamuran Bağırsakçı konuşmasında koronavirüs salgını nedeniyle şuanda iç piyasada kozmetik market zincirleri aracılığıyla ve online olarak satışlarını gerçekleştirdiklerini belirtti.

Müdür Çalışkan’dan Teşekkür

Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Çalışkan, Kamuran Bağırsakçı’ya duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederek tüm hayırsever firmalarımız ve vatandaşlarımız ile farkındalık yaratılarak hükümetimizin sosyal devlet anlayışını hep birlikte başarıyla sürdürmekten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Abdullah Çalışkan, salgın başlangıcında devletimizin hazırlıklı olduğunu belirterek, huzurevlerinde kalan yaşlılarımız, engellilerimiz ve çocuk evlerindeki çocuklarımız için sokağa çıkma yasağı öncesinden tedbirlerimizi alarak giriş çıkışları kapattıklarını ve ziyaretçi kabul etmediklerini dile getirdi. Almış oldukları tedbirler sayesinde pozitif vakaya rastlanmadığını belirten Abdullah Çalışkan, çalışan personele de her vardiya değişiminde test yaptıklarını söyledi. Abdullah Çalışkan, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımız için vefa sosyal destek hattı ile ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

© 2017 - 2020 Tüm Hakları Saklıdır. | Sitemiz sanalbasin.com üyesidir